O hotelu

Vítejte v hotelu Svoboda,

Nacházíte se v prostorách, které slouží k těmto účelům již bezmála 150 let. Za tuto dobu se v hotelu vystřídalo mnoho spokojených hostů, ale i majitelů. Zněla zde hudba slavného českého skladatele, Antonína Dvořáka, autora americké Novosvětské symfonie, který tu rád pobýval a koncertoval. Voněla zde první originální turecká káva a děti v ulici mohli spolu s návštěvníky obdivovat i jednoho z prvních exotických portýrů tmavé pleti, který v hotelu tenkrát pracoval.

Náš hotel se vždy vyznačoval něčím neobvyklým, ale přesto tu vždy panovala klidná a srdečná atmosféra.Věříme, že tento pocit na Vás přenese i dnes a to se budeme všemožně snažit i my.

Personál hotelu

Umístění hotelu

V samém srdci křivoklátských lesů, asi 60 km od hlavního města Prahy, směrem na západ se nachází královské město Rakovník. Díky svoji bohaté historii a těsnému spojení s malebnou krajinou se stalo toto město vyhledávaným turistickým cílem. Náš hotel se nachází v klidném prostředí, přímo v historickém centru a to na pěší zóně u hlavního náměstí. Jedná se o atrium s dvorní pasáží, krytou částečně podloubím, v jehož levé části se vstupním portálem se dostanete do dvouúrovňové sloupové haly s recepcí.

Stylová snídárna

Švédské stoly

Snídaně... od zdravé výživy až po klasickou kontinentální. Rádi Vám ale připravíme i teplé plněné tousty, hemenex, míchané vejce či ohřátou uzeninu.

BIO potraviny a speciální diety

Na objednávku lze připravit i snídani z BIO potravin naší prodejny a jídelny, která se nachází v přízemí hotelu.

  • DIA
  • Celiatická
  • Vegeteriánská
  • Veganská

 

V případě zájmu si vyžádejte podrobnější jídelníček ihned při rezervaci ubytování.
K běžné ceně Vám bude účtován příplatek 100Kč.

I když se klasická restaurace v našem objektu nenachází, rádi Vás pozveme na oběd či večeři do naší partnerské, tradiční, Krušovické-pivovarské restaurace, která je od nás vzdálena pouhých 30metrů!

Využití jako školící místnost

Snídárnu lze rovněž využít jako školící místnost s kapacitou 30 míst včetně zajištění technického vybavení.